Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Drodzy Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci uczęszczających do naszego przedszkola,
z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), z uwagi na powyższe prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną, w której przedstawiamy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe Państwa i dzieci uczęszczających do przedszkola.

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

UWAGA!

Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2018/2019.

Zostało kilka miejsc wolnych.

 

Szczegóły pod numerem telefonu 791995797.

Serdecznie zapraszamy. Dołącz do nas!

 

Zapraszamy!

Karta przyjęcia do przedszkola Strumień(1)